Provozní elektrikář / Stavební a provozní elektrikáři

FirmaErdrich Umformtechnik s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda32 000 Kč až 39 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
Práce ve dvou směnách + držení pohotovostí. Údržba elektrických a elektronických zažízení, výrobních strojů i zařízení objektu. Oprava strojů a diagnostika závad na řídících systémech, provádění softwarových záloh řídících systémů.

Požadavky:
Platnou vyhlášku, praxe v oboru min. 2 roky výhodou, orientaci v elektro dokumentaci, technické myšlení

Zaměstnanecké výhody: Náborový bonus 100.000 Kč - netýká se čerstvých absolventů, benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu a jiné

Hlásit se na: e-mail [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Červený dvůr 1130/39, Krnov - Pod Cvilínem, 79401, Česko
mzda, plat (hrubý):32 000 Kč až 39 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Erdrich Umformtechnik s.r.o., IČ: 26865688
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:27. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jana Šturcová, personalistka
telefon:554684228, 727841901
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://www.erdrich.de/cz/karriere/stellenangebote/?mdsrch=yes&search_arr_filter_1=3&search_arr_filter_2=&search_submit=Hledat+hned

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Erdrich Umformtechnik u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 32 000 Kč až 39 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Červený dvůr 1130/39, Krnov - Pod Cvilínem, 79401, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.